سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خانه عروس

خدمات ناخن در سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خانه عروس

کاشت ناخن دست و پا

کاشت ناخن در واقع نقش زیبایی ناخن رو در برداره که امروزه خیلی محبوب شده و باعث میشه ناخن ها فرم زیبا به خودشون بگیرن و نواقصی که بعضی ناخن های طبیعی از نظر زیبایی دارند گرفته شود و یکی از روش هایی است برای کسانی که ناخن های طبیعی ضعیفی دارند . رایج ترین روش های کاشت ناخن پودری یا همون اکرولیک،کاشت با تیپ و فرمر هستن .از نظر زیبایی و ظرافت کار بخوایم بگیم هر کدوم از این دو روش طرفدارای خودشو دارن و زیبا هستند .تفاوت در این است که در کاشت با تیپ روی تیپ‌ های آماده بعد از تعیین اندازه تیپ و آماده سازی ناخن مواد گذاشته میشه ولی در کاشت فرمر اندازه و فرم ناخن باید توسط خود ناخن کار انجام بشه و با توجه به اندازه و شکلی که مدنظر ناخن کار هست روی فرمر مواد گذاشته میشود …فراموش نشود حتما قبل از انجام کاشت و اکثر خدمات روی ناخن باید ضد قارچ استفاده بشه…
از نظر ضخامت و زیبایی نمیشه گفت فرمر بهتره یا قالب چون اگر اصولی انجام بشه و سوهان کشی خوبی داشته باشه در هر دو روش ناخن کاملا شیک و زیبا خواهد شد ….
در کاشت ناخن میشود از پودر های رنگی به سلیقه شخص استفاده کرد و در بعضی موارد دو رنگ پودر استفاده میشه (کاشت بیبی بومر ) یا بیشتر و تنوع زیادی دارد …
حتی میشود از دیزاین یا طراحی های مختلف زیر کاشت و لایه ای از مواد استفاده کرد .
حتما ناخن رو دست کسانی بسپارید که تخصصی کار انجام میدن تا ناخن شکستگی _هوا گرفتی قارچ گرفتگی و ‌….پیدا نکند و سالم باشد.

کاشت ناخن دست و پا ​
کاشت ناخن دست و پا ​
ترمیم ناخن دست و پا​
ترمیم ناخن دست و پا​

ترمیم ناخن دست و پا

با رشد ناخن ها، کاشتی که روی ناخن انجام شده به مرور بالا می آید و ناخن شکل بدی به خودش میگیره و بین کاشت و ناخن طبیعی فاصله می افتد معمولا بعد از ۲۱ الی ۳۰ روز (با توجه به رشد ناخن)باید ناخن های دست رو ترمیم کرد و معمولا بین ۴۵ تا ۶۰ روز باید ناخن های پا رو ترمیم کرد. در ترمیم ناخن هم قسمتی از ناخن که رشد کرده رو مواد میذارن و سوهان کشی های لازم رو انجام میدن تا ناخن یکدست و زیبا شود….
(اگر ترمیم به موقع انجام نشود ناخن ممکن است آسیب های مختلفی ببیند )

طراحی و دیزاین ناخن

طراحی ناخن یکی از متنوع ترین و جالب ترین قسمت ناخن هست .که طرفداران زیادی داره و مطابق هر سلیقه ای انجام میشه .طراحی ناخن ،هم روی ناخن طبیعی انجام میشه و هم روی ناخن کاشت شده. همچنین با استفاده از ژلیش های مختلف یا با استفاده از لاک طراحی انجام می شود .که با استفاده از ژل بیشتر پیشنهاد میشود چون ماندگاری بالاتری داره و تمیز تره و راحت تر با دستگاه خشک میشود و نگه داری راحت تری داره …
طراحی ناخن انواع مختلفی داره مثل طراحی آبرنگی،طراحی برجسته،طراحی های هولوگرامی ،طراحی همراه با دیزاین،فرنچ،فرنچ رنگی،طراحی با فویل،طراحی های مات و ….
و هر روز انواع جدیدتر و پیشرفته تری از طراحی رو میبینیم.

دیزاین ناخن هم مثل طراحی ناخن انواع مختلفی داره …
به طور مثال دیزاین روی ناخن با سنگ و نگین یا دیزاین ناخن با استفاده از طراحی های گل برجسته یا دیزاین های زیر کاشت _دیزاین با داستر یا کروم (مشابه اکلیل ولی خیلی ریز)و ….
تو دیزاین های زیر کاشت با توجه به سلیقه ،هر چیزی مثل پولک های ریز یا هر نوع دیزاین رو میشه زیر کاشت کار کرد ….لایه ای مواد میذاریم و بعد دیزاین هامون رو میذاریم و دوباره مواد روی ناخن میذاریم و بعد از سوهان کشی برای این که دیزاین ها برق داشته باشه و جلوه ی قشنگی پیدا کنه حتما کاور ژل (ژل بی رنگ ) باید روش زده بشه تا دیزاین ها مشخص شوند …

طراحی ناخن
طراحی ناخن
کاور ناخن
کاور ناخن

کاور ناخن

کاور ناخن در واقع همون کاشته تنها تفاوت در این است که افرادی که ناخن های بلند دارند از این روش استفاده میکنند و نیاز به چسباندن تیپ یا استفاده از فرمر ندارند و کاشت روی ناخن های خودشون انجام میشه در نظر داشته باشید کاور روی ناخن هایی انجام میشه که ناخن های طبیعی خوبی دارند.(این روش هم نیاز به ترمیم دارد )

لمینت ناخن

در کاشت ناخن مواد ضخامت بیشتری از لمینت دارند …لمینت ناخن چیزی بین کاشت و ژلیش میباشد ‌‌.
و دیگر نیازی به استفاده از تیپ و فرمر نیست و ظاهر خیلی طبیعی دارد .در لمینت مواد به صورت لایه ای و خیلی نازک روی ناخن طبیعی گذاشته میشود و برای کسانی مناسب است که بخواهند ناخن های طبیعی و راحت تری داشته باشند …در این روش ناخن آسیبی نمیبیند چون مواد زیادی روش نیست و سوهان کشی کمتری انجام شده …(این روش هم نیاز به ترمیم دارد)

لمینت ناخن
لمینیت ناخن
ژلیش ناخن
ژلیش ناخن

ژلیش ناخن

ژلیش ،روی ناخن طبیعی _کاشت و لمینت انجام میشود با لاک تفاوت زیادی دارد و حاوی کراتینه میباشد که باعث زیباتر شدن و محکم تر شدن ناخن ها میشود .
ژلیش ها انواع و رنگ های مختلف و متنوعی دارند و با توجه به سلیقه شخص انجام میشود .
بعد از انجام ژلیش ناخن ها باید در دستگاه هایی به اسم uv خشک شوند…
حالا روی ژلیش ها میشود طراحی کرد (طراحی با ژل و …یا دیزاین های مختلفی انجام داد مثل داستر ،کروم،طراحی های برجسته ،طراحی های آبرنگی و …..
در صورت نیاز از کاور ژل(ژل بی رنگ ) روی ژلیش ها و طراحی ها استفاده میشود.

مانیکور

مانیکور شامل سوهان ناخن ها ،گرفتن پوسته های دور ناخن ،تقویت ناخن ،اصلاح فرم ناخن های طبیعی ،لایه برداری پوست دست ،ماساژ دست (که باعث خون رسانی بهتر میشود )،میباشد و رشد ناخن ها رو تقویت میکند …این پکیجی که در مانیکور است باعث میشود دست ها و ناخن های زیبایی داشته و حس بهتری داشته باشید و به مرور و با تکرار این کار کاملا تفاوت رو احساس میکنید.

مانیکور
مانیکور
پدیکور
پدیکور

پدیکور

در پدیکور همان خدمانی که در مانیکور است انجام میشود با این تفاوت که به جای دست روی پا انجام میشود . پدیکور برای پا و مانیکور برای دست است .

سوهان کشی ناخن

سوهان ناخن خود یکی از خدمات ناخن میباشد که با انواع سوهان های برقی،دستی و….ناخن ها سوهان کشی و دور گیری میشوند و پوسته های اضافی با ابزار های مناسب گرفته میشود و ناخن ها ظاهری مرتب و زیبا پیدا میکنند و از بافر ها استفاده میشود که سطح ناخن براق و صیقلی شود

سوهان کشی ناخن
سوهان کشی ناخن
ناخن مصنوعی
ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی ها انواعی از ناخن ها هستند که به صورت آماده به فروش می رسند و بعد از آماده سازی اولیه ناخن ها توسط ناخنکارها با چسب های مخصوص روی ناخن ها چسبانده میشود و در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند و به صورت موقتی روی ناخن قرار میگیرند و اگر چسب معمولی تر استفاده شود به راحتی از روی ناخن جدا میشوند و اگر با چسب های خیلی قوی استفاده شوند نیاز به ریموو دارند.

ایربراش ناخن

ابربراش کردن نوعی طراحی با ژل یا لاک میباشد .
ایربراش یک دستگاهی است که داخل آن لاک یا ژل به رنگ دلخواه ریخته می شود و روی ناخن اسپری میشود و باعث میشود ناخن دو رنگ یا چند رنگ شود و ظاهری زیبا به کار میدهد.

ایربراش ناخن
ایربراش ناخن
ریموو ناخن
ریموو ناخن

ریموو ناخن

ریموو ناخن روش های مختلفی داره که به یکی از روش ها میپردازیم.
اول از همه باید ناخن ها گرفته و کوتاه شوند که ریموو راحت تر انجام شود .
سپس پنبه ها را آغشته به آستون میکنیم و روی هر ناخن جداگانه میذاریم و به هر ناخن فویل میپیچیم…
فویل باعث میشود پنبه ها و آستون بیشتر روی ناخن ها جذب شوند و زود تر حالت خمیری پیدا کنند…
بعد از مدتی معمولا ۳۰ دقیقه فویل ها رو باز میکنیم و وقتی ناخن نرم شد و مواد حالت خمیری پیدا کردند به راحتی با ابزار های مختلف مواد رو بر میداریم و در نهایت کمی سوهان کشی انجام میشود و حتما در انتها باید دور ناخن چرب شود و پوست دور ناخن گرفته شود .
(حتما برای ریموو ناخن ها به سالن ها مراجعه کنید چون ممکنه خودتون به ناخن هاتون آسیب بزنید و از روش اشتباه استفاده کنید )

سوالات متداول
با کلیک بر روی هر سوال،جواب را مشاهده کنید

سالن زیبایی خانه عروس با چندین سال سابقه درخشان در خدمات ناخن،بهترین کیفیت و قیمت را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

تمامی ناخن کار های سالن زیبایی خانه عروس،دارای چندین سال سابقه فعالیت معتبر هستند و همچنین تمامی پرسنل آرایشگاه خانه عروس کاملا مجرب بوده و بهترین کیفیت کار را به شما ارائه خواهند داد

سالن زیبایی خانه عروس دارای جواز رسمی از اتحادیه آرایشگران می باشد و تمامی فعالیت خود را تحت نظر کامل اتحادیه آرایشگران انجام می دهد.لذا تمامی قیمت ها،نرخ های رسمی اتحادیه می باشند.

اگر مایل به رزرو وقت هستید،با شماره های 55601191-021  و 55815077-021 تماس حاصل فرمایید