سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خانه عروس – آرایشگاه زنانه – آرایشگاه بانوان

 تهران، خیابان وحدت اسلامی بعد از پل ابوسعید، کمی بعد از طبرستان

021-55601191 و 55815077-021

خدمات مژه در سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خانه عروس

مژه ها در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارند. داشتن مژه های بلند و حالت دار یکی از دغدغه ی خانم ها است. مژه های بلند و پر پشت به چشم حالت میدهد و در زیبایی چهره نقش زیادی را ایفا میکند. همچنین داشتن مژه های بلند و پر حجم به چشم رنگ و روح میدهد.امروزه بدون میکاپ و ریمل زدن، روش های مختلف و متنوعی برای زیباتر نشان دادن چشم، حالت دادن به چشم و حجم دادن به مژه ها وجود دارد که بسیاری از خانم ها از این روش ها برای زیبا تر کردن چشم هایشان استفاده میکنند که در زیر به این روش ها میپردازیم.

کاشت مژه

کاشت و اکستنشن مژه دائم

همانطور که میدانید ،مژه ها در زیبایی چشم اهمیت زیادی دارند . اکستنشن مژه معجزه ای برای چشم ها است . اکستنشن تاثیر زیادی در زیبایی چشم و حالت دادن به چشم دارد. خیلی از خانم ها مژه های کم و کوتاهی دارند و یا به هر دلیلی حالت و حجم مژه های خود را دوست ندارند که از اکستنشن مژه برای پر حجم کردن مژه هایشان استفاده میکنند. اکستنشن مژه چشم ها را کشیده تر میکند البته به شرطی که تخصصی و با مواد با کیفیت انجام شود. در اکستنشن مژه چسب و مژه ها به هیچ عنوان نباید روی پلک قرار گیرد و با پلک برخورد داشته باشد. چسب کاشت مژه مشخص نمیشود و یک تغییر طبیعی و زیبا برای چشم ایجاد میکند. حجم و تعداد مژه هایی که روی هر تار مژه قرار میگیرد متفاوت و بر اساس فرم طبیعی چشم انتخاب میشود که انواع مختلفی دارد. در اکستنشن کلاسیک مژه ها به صورت تار به تار و دونه ای روی هر تار مژه های طبیعی قرار میگیرند. این مدل بیشتر برای افرادی است که علاقه مند به مژه های طبیعی هستند. در اکستنشن والیوم مژه ها به صورت ۲ بعدی تا ۵ بعدی یعنی چندتایی روی مژه های طبیعی قرار میگیرند که باعث پر تر نشان دادن مژه ها میشود و برای افرادی مناسب است که مژه های پر تر نسبت به کلاسیک میخواهند که طبیعی است و طرفدارای زیادی دارد. در مژه های مگاوالیوم از تعداد مژه های بیشتری نسبت به مژه های والیوم استفاده میشود و تعداد زیادی مژه روی تار مژه قرار میگیرد که ضخامت این مژه ها بیشتر است و حجیم تر هستند. همچنین مدل های اکستنش مژه قابل شمارش نیستند و هر روز مدل های جدیدی اضافه میشود که بستگی به خلاقیت اکستنشن کار و مدل چشم ها دارد . مثلا در مدل گربه ای فرم چشم ها کشیده تر میشود . در مدل عروسکی چشم حالت عروسکی پیدا میکند .مدل کارداشیان و انواع مژه های هالیوودی از پر طرفدارترین و جدیدترین مدل های اکستنشن به شمار میروند. یک مدل دیگر از اکستنشن مژه که از آن میتوان نام برد مدل گلامور و اسپایکی است که این مدل ترکیبی از مژه کلاسیک و والیوم است.

ترمیم اکستنشن مژه :

مژه ها به طور طبیعی مثل موی سر رشد میکنند و یا ریزش پیدا میکنند .مژه های اکستنشن با رشد مژه های طبیعی بالا می آیند و یا بهم ریخته شده و ریزش پیدا میکنند .در این حالت مژه ها نیاز به ترمیم دارند.زمان ترمیم اکستنش مژه ها در هر فرد متفاوت است و بستگی به نگهداری و رشد مژه ها دارد . به طور میانگین حدود ۳ هفته بعد از اکستنشن و هر بار ترمیم ،مژه ها نیاز به ترمیم مجدد دارند. اگر در مدت زمان مشخص ترمیم انجام نشود مژه ها، زیبایی خود را از دست داده و ممکن است به مژه های طبیعی آسیب برسد.

مراقبت اکستنشن مژه :

اکستنشن مژه نیاز به مراقبت هایی دارد تا ریزش پیدا نکند و زیبایی اش حفظ شود.
همچنین این مراقبت ها باعث میشود تا چشم و مژه آسیبی نبیند و اکستنشن ماندگاری بالاتری داشته باشد .
تا ۴۸ ساعت بعد از اکستنشن حمام ممنوع است و بخار نباید به مژه و چسب مژه بخورد .
تا ۲۴ ساعت آب نباید به مژه بخورد.
به هیچ عنوان نباید آب با فشار زیاد و به طور مستقیم با مژه ها برخورد کند .
از مالش چشم ها باید خودداری شود .
از فرمژه و ریمل استفاده نشود .
خوابیدن روی مژه ها باعث میشود مژه ها شکسته و آسیب دیده شوند .
از برخورد روغن و مواد اضافه ی دیگری بر سطح مژه ها خودداری شود .
در صورت میکاپ و بر خورد لوازم آرایش از پاک کننده های بدون چربی باید استفاده شود.

شستشوی اکستنشن مژه :

مژه های اکستنشن شده نیاز به شستشو دارند تا تمیز تر شده و چربی های سطح مژه ها از بین بروند. باید توجه داشت که عدم شستشوی مژه ها باعث میشود تا قارچ ایجاد شود .پس شستشوی مژه ها الزامی است. برای شستشوی مژه ها باید از شامپو بچه استفاده کرد و با احتیاط و به آرامی آب کشی انجام داد. بعد از شستشو ،مژه ها باید خشک شوند. برای خشک کردن مژه ها میتوان از گوش پاک کن و یا باد سشوار استفاده کرد. البته در صورتی باید از باد سشوار استفاده شود که مژه آسیب نبیند و با فاصله و باد سرد این کار انجام شود. و در نهایت مژه ها باید براش کشیده شوند و حالت بگیرند.

ریمو اکستنشن مژه :

بعضی افراد به چسب اکستنشن مژه حساسیت دارند که این حساسیت حین کار یا تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اکستنش مشخص میشود. در این موقعیت مژه ها باید ریمو شوند هم چنین خیلی افراد تایم زیادی نمیتوانند مژه ی اکستنش شده را تحمل کنند و بنا به هر دلیلی به دنبال راهی برای ریمو مژه ها هستند. برای ریمو اکستنشن مژه از ریموور های مناسب با چسب اکستنشن استفاده میشود. این مواد ریموور، طی مدت زمان ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی مژه ها می ماند و بعد اکستنشن ها به راحتی از سطح مژه ها جدا میشوند. در صورت عدم دسترسی به ریموور به روش دیگری هم میتوان مژه ها را ریمو کرد. به مدت ۱۰ دقیقه بخور گرم باید به مژه ها داده شود و بعد از ۱۰ دقیقه با روغن زیتون و یا وازلین مژه ها را میتوان به آرامی جدا کرد. بهترین روش ریمو استفاده از ریموور ها می باشد که کم ترین آسیب به مژه ها وارد میشود.

کاشت و اکستنشن مژه موقت

کاشت موقت مژه هم مانند اکستنشن نقش زیادی در زیبایی چشم ها دارد و امروزه طرفداری زیاد پیدا کرده است. کاشت مژه موقت مثل اکستنش نیست که به صورت تار به تار روی مژه ها قرار گیرد و از مژه های چند تایی استفاده میشود . برای افرادی مناسب است که مدت زمان زیادی نمیتوانند مژه را نگهداری کنند. چسب مورد استفاده ی کاشت موقت، چسب های بدون گاز و گیاهی هستند که آسیبی به چشم نمی رساند. کاشت مژه موقت به دو سبک انجام میشود. از زیر مژه ها و از روی مژه ها کاشت مژه از زیر ،کاشت هیدن نامیده میشود که بسیار طبیعی و زیبا است و چسب کاشت مشخص نمیشود. کاشت مژه موقت هم انواع مختلفی دارد و با توجه به فرم چشم و مژه ها، در هر اندازه و حجمی قابل اجرا هستند. کاشت مژه موقت نیاز به ترمیم ندارد و تمدید دارد. ماندگاری این کاشت، معمولا بین دوهفته الی یک ماه است و این ماندگاری کاملا بستگی به نگهداری دارد. برای برداشتن مژه های موقت میتوان از بخور و روغن های زیتون و وازلین استفاده کرد.این کار باید با احتیاط انجام شود تا آسیبی به مژه ها وارد نشود.

لیفت و لمینت مژه

خیلی از خانم ها مژه های پر حجم و بلندی دارند و به دنبال راهی برای حالت دادن به مژه هایشان هستند و یا شاغلند و تایم کافی برای میکاپ و ریمل زدن ندارند.  لیفت مژه روش جدیدی است برای حالت دادن و بلند تر نشان دادن مژه های طبیعی. در لیفت مژه از هیچ چسب و مژه ای روی سطح مژه ها استفاده نمیشود بلکه مدت زمان مشخصی، مواد لیفت ،روی مژه ها میماند که این مدت زمان بستگی به برند مواد انتخابی دارد. مواد لیفت روی مژه ها می ماند و  مژه ها براش میشوند و هیچ موادی روی مژه نمیماند . در نهایت مژه ها حالت فر میگیرد و بلند تر دیده میشوند. لمینت مژه به مژه ها رنگ میدهد و مژه ها را تیره تر و زیباتر میکند. مواد لمینت روی مژه ها، در مدت زمان مشخص می ماند و بعد براش شده و در نهایت مژه های تیره تر‌ و زیباتری را به شما هدیه میدهد. ‌معمولا بهتر است  لیفت و لمینت مژه با هم انجام شوند . در این صورت مژه ها تغییر به سزایی میکنند. نگهداری لیفت و لمینت مژه ساده‌ است و تا ۲۴ ساعت آب نباید به مژه ها بخورد و باید از روغن های آرگان و رزماری روی مژه ها استفاده شود. ماندگاری لیفت و لمینت مژه در هر فرد متفاوت است. لیفت و لمینت مژه ترمیم ندارد و فقط تمدید دارد.

سوالات متداول

چرا خدمات مژه را از سالن زیبایی خانه عروس دریافت کنم؟

سالن زیبایی خانه عروس با چندین سال سابقه درخشان در خدمات مژه، بهترین کیفیت و قیمت را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

مژه کار های سالن زیبایی خانه عروس چه کسانی هستند؟

تمامی مژه کار های سالن زیبایی خانه عروس، دارای چندین سال سابقه فعالیت معتبر هستند و همچنین تمامی پرسنل آرایشگاه خانه عروس کاملا مجرب بوده و بهترین کیفیت کار را به شما ارائه خواهند داد

چرا قیمت های کار ها پایین هستند؟

سالن زیبایی خانه عروس دارای جواز رسمی از اتحادیه آرایشگران می باشد و تمامی فعالیت خود را تحت نظر کامل اتحادیه آرایشگران انجام می دهد.لذا تمامی قیمت ها،نرخ های رسمی اتحادیه می باشند.

برای رزرو وقت باید چیکار کنم؟

اگر مایل به رزرو وقت هستید،با شماره های 55601191-021 و 55815077-021 تماس حاصل فرمایید